Kurumsal Websiteleri

    İşletmenizin kimliğini yansıtan en önemli mecralardan biri de web siteniz; yani dijital dünyadaki vitrininizdir. Sunduğunuz hizmet ve ürünlerinizi profesyonel olarak tasarlanmış kurumsal web siteniz aracılığı ile potansiyel müşterilerinize en etkileyici yoldan ulaştırabilirsiniz.

    TuG Reklam Ajansı’nın kurumsal web sayfası hizmeti dahilinde sizin de fikir ve istekleriniz alınarak bir demo tasarım hazırlandıktan sonra tarafınıza gönderilir. Onay verildiği anda da içerikleriniz hızlı bir şekilde entegre edilerek kurumsal web siteniz yayına alınır. Site yayına alındıktan sonra gerekli güncelleştirme ve geliştirmeler de TuG Reklam Ajansı tarafından sağlanarak sürdürülebilir bir hizmet hedeflenir.

    Dijital dünyada sürdürülebilir bir marka olmak adına yaratıcı, yenilikçi ve kullanıcı dostu bir kurumsal web sitesine sahip olmanız gerekir. TuG Reklam Ajansı kurumsal web sayfası hizmeti dahilinde teknik destek ve web sitesi bakımı, arama motoru optimizasyonu, kurumsal web sitesi içerikleri ve kusursuz tasarım ve tabi ki size özel web yönetim ekranı gibi yan hizmetleri de değerlendirebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Grafik Tasarım

Dijital Pazarlama

Kurumsal Websiteleri

Prodüksiyon Hizmetleri

Sosyal Medya Yönetimi