Gerek etkinlik gerekse Tanıtım Filmi kapsamında Drone Çekimi yapılan projelerde, projeye kattığı kalite dolayısıyla artık hemen hemen her çekimde olmazsa olmaz bir çekim yöntemidir. Diğer adıyla Havadan Çekim, projelere prestij katmasının yanı sıra izleyenlere de görsel anlamda bir değer katmaktadır.  Şimdiye kadar bir çok Drone Çekimi yaparak bu alanda elimizdeki en iyi görüntüleri videolarımız içerisinde kullanmış ve projelerimize değer katılması sağlanmıştır.

Hemen Fiyat Teklifi Alın!

Drone Çekimi Örneklerimiz

Yaptığımız işlere bir göz gezdirin.

Drone Çekimi Neden Önemli?

KALİTELİ İÇERİKLER İÇİN, DRONE ÇEKİMLERİ, FARKLI OLDUĞUNUZU HİSSETTİRİN!

Yenilikçi bir bakış açısı ile görünmek sizlere olumlu dönüşler sağlayacaktır, insanların sizi iyi tanımasını sağlayın ve markanızın değerini arttırın.


Drone Çekim Fiyatları Nasıl Belirlenir?

TUG Medya Prodüksiyon olarak fiyat politikamızı sizden gelen çekim planlarına göre hızlıca belirliyoruz. Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız, bütçenize uygun her kalitede ve her türlü Havadan Çekimi size sunabileceğimizden emin olun.  Detaylı fiyatlarımız için “Teklif İste” butonunu kullanabilir hızlıca dönüş alabilirsiniz.


Yüksekte Olmanın Ayrıcalığını Yaşayın!

Ulaşmak İstediğiniz Hedef Kitlenize Dip Noktanız’dan Gökyüzüne Kendinizi Aktarın.

Drone ile tanıtım son dönemde seçkin firmaların tanıtım filmlerinde önemli bir yer edindi bizde buradaki görevi üstlendik, elbette tanıtım filmleriniz için tam kapsamlı bir yapı ile hizmet veriyoruz. Etkin bir şekilde müşteri kitlenize sunacağınız bilgileri birlikte planlayarak yenilikçi çekimler elde ediyoruz.